Kvalita

V spoločnosti MSDL - MONITOROVACÍ SYSTÉM DÁVKOVANIA LIEKOV v strednej Európy sme zaviedli procesy kvality, ktoré garantujú nepretržité zlepšovanie našej výroby a ktoré znamenajú maximálnu bezpečnosť tak pre Farmaceuta, ako i ošetrovateľa, zdravotníckeho asistenta, ale aj pre pacienta.
Naše systémy balenia liekov spĺňajú požiadavky vodeodolnosti jednotlivých tabliet a kapsúl.

Udržateľnosť

Od roku 2017, kedy sme začali svoju výskumnú činnosť na Slovensku, vykonávame procesy a vyrábame systémy pri rešpektovaní kritérií udržateľnosti a ochrany životného prostredia.

Inovácia

Jedným z našich hlavných cieľov je neustále zlepšovanie sa v úzkej spolupráci s lekárňami, so zariadeniami sociálnych služieb, zariadeniami pre seniorov, špeciálnymi zariadeniami a pacientmi v domácej ošetrovateľskej starostlivosti, ktoré im pomôže pri rozhodovaní o vlastnej budúcnosti.
Naša povesť lídra v oblasti dizajnu a výroby MDSL je výsledkom tvrdej práce vykonávanej s cieľom dosiahnuť dokonalosť pri plnení potrieb a požiadaviek našich klientov. Sme otvorení novým myšlienkam a nápadom, ktoré považujeme za zdroj inovácií. Vaše návrhy a odporúčania nám môžete zasielať na e-mailovú adresu info@msdl-mojelieky.sk
Sledujte nás aj na FACEBOOKU